تبلیغات
اموزش هك , امنیت, شبكه, برنامه نویسی اموزش هك , امنیت, شبكه, برنامه نویسی - Post 1
 

Post 1

نویسنده: ALIAKH

 

با سلام به دوستان گرامی از امروز اموزش هک را شروع میکنم . من هک را به 4 بخش تقسیم بندی کردم که در title وبلاگ هم میتوانید ان را ببینید این تقسیم بندی اموزش هک را اسان تر میکند . قبل شروع هک باید یک سری از مسائل را برای شما روشن کنم تا ذهن شما برای ترسیم مسیر اینده بهتر عمل بکند و بتوانید بهتر با این پدیده اشنا بشوید .

1.باید بدانید که برای هکر شدن شما با یک مسیر طولانی روبه رو هستید که بر اساس تجربه من میتواند 2 سال طول بکشد البته من اموزش هک را طوری تنظیم کرده ام که شما بتوانید در طی 9 ماه ان را یاد بگیرید.

2. اموزش هک باید در 2 جهت انجام بگیرد یعنی شما باید همراه با اموزش تئوری اموزش عملی هم ببینید که این بستگی به شما دارد . برای یادگیری هک باید وقت و انزژی زیادی صرف کرد و همیشه انلاین بود اگر شما این امکانات را ندارید نمیتوانید هکر شوید .

3. دقت کنید یادگیری LINUX در هک از اهمیت زیادی برخوردار است که باید حتما ان را نصب کنید من اموزش لینوکس را بر اساس تکنیک و تاکتور اموزش میدهم (کامل)

4 . زبان های برنامه نویسی C++ , C# , HTML , PHP  خیلی مهم است است که باید همراه با هک انها را اموزش ببینید در این مقوله اموزش داریم .

5. اموزش هک درچند مرحله انجام میگیرد که ابتدا مبانی ان مورد توجه قرار میگیرد استفاده از برنامه های هک در مرحله عملی است که از ارزش کمتری برخودار است .

 

() نظرات